Şehirler Arası Taşımacılık BALIKESİR YAĞMUR NAKLİYAT 0266 239 63 23Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Nakliyat

   Şehirlerarası nakliyat tecrübe ve güven isteyen bir iştir. Yağmur Nakliyat bu önemli unsur için müşterilerini düşünerek Axa sigorta güvencesi altında ev ve ofis eşyalarını hem şehir içi hemde şehir dışına eşyalarınızı sigortalı taşımaktadır.

   Eşyaların taşınacağı iki kent arasındaki mesafe ister Balıkesir ilinden Edirne iline ister edirne ilinden şırnak iline farketmez ne kadar uzun ya da kısa olursa olsun, titiz ve dikkatli çalışma prensibimizden asla ödün vermemekteyiz! Firmamız tüm eşyalarınızın özenle taşınmaya hazırlanmasını sağladığından hiç birinin herhangi bir hasar görmesi mümkün olmamaktadır. K3 belgesine de sahip olan firmamız şehirler arası evden eve nakliyat faaliyetlerini sigorta kapsamında gerçekleştirmektedir. Böylece eşyalarınızın bir teminat altına alınması mümkün olduğundan, herhangi bir kaza durumunda zararınızın sigorta firması tarafından karşılanması mümkün olabilmektedir.

   Nakliyat sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık faaliyetlerini profesyonel bir çalışma prensibi ile sürdürmektedir. Belirli bir plan dahilinde eşyaların taşınmaya hazırlanması, kolilere yerleştirilmesi ve titizlikle taşınması ile sorunsuz bir nakliye ve zamanında teslimat gerçekleştirmekteyiz. Sadece profesyonel ekiplerden oluşan kadromuz, eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesini önlemektedir.

   Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın tamamı özel yöntemler ve en kaliteli malzemeler kullanılarak taşımaya hazırlanır. Mobilyalarınızın ekiplerimiz tarafından demonte konuma getirildiğini ve yeni mekanınızda kurulumlarının yine ekiplerimiz tarafından yapıldığını bilmenizi isteriz. Böylece mobilyalarınızın çizilmesi ya da deforme olması önlenir. Beyaz eşyalarınız da çizilme olasılığına karşı dayanıklı malzemeler ile tamamı sarılmaktadır. Kullandığınız tüm elektronik cihazlar da benzer yöntemler ile paketlenir ve toz ile dahi temas etmesi önlenir.

21.09.2014