Ev Eşyası Depolama BALIKESİR YAĞMUR NAKLİYAT 0266 239 63 23Ev Eşyası Depolama

Balıkesir Ev Eşyası Depolama

Zaman zaman evlerin bir anda boşaltılması gerekebilir. Taşınılması gereken ancak o sırada taşınılacak evin henüz belli olmaması, ani bir yurtdışı seyahati ya da herhangi bir sebeple eşyaların bir süre bir yerde korunması gibi durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Yağmur Nakliyat olarak eşyalarınızı onlar için en uygun ortamda saklayıp, koruyoruz.

Eşyalarınızı depolarımızda saklamak istediğiniz andan itibaren uzman ekibimiz devreye girer. Eşyalarınızın bir listesi oluşturulur ve bu liste doğrultusunda en kaliteli koruma araçlarıyla birlikte eşyalarınız paketlenir. Oluşturulan listeyle birlikte size de depoladığımız ürünlerle ilgili yazılı bir doküman verilir. Eşyalarınızı teslim alacağınız zaman bu doküman baz alınarak teslimat gerçekleştirilir. Bu sırada eşyalarınızın bir eve taşınması ister ve 1 hafta öncesinden bizi bilgilendirirseniz eşyalarınızın eve taşınmasını da sağlarız.

Balıkesir merkezli depolama hizmetimiz kapsamında, depolanan eşyalarınızla ilgili aylık olarak ücretlendirme yaparız. Eşyalarınızın depolanacağının belirlenmesinin ardından oluşturulan liste doğrultusunda sigorta işlemleri yapılır. Olası kaza ya da doğal afetler sonucunda eşyaların zarar görmesi halinde sigorta şirketi zararınızı karşılayacaktır.

Yurt dışına çıkacaksanız ya da eşyalarınızı bir yere emanet edemiyorsanız firmamıza gelerek rahat ve huzurlu bir şekilde emanet edebilirsiniz. Bize ulaşmak için e-mail atarak ya da sabit ve gsm numaralarımızdan bize ulaşarak hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Depolama hizmetimizdeki referanslarımızı referans sayfasından bakabilirsiniz. 20 yıldır bir çok insana bu hizmeti en kaliteli bir şekilde sunmaya çalıştık.

Referanslarımızdan ve yaklaşık 20 yıllık tecrübemizden faydalanmak; eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

22.10.2014