Balıkesir Evden Eve Nakliye BALIKESİR YAĞMUR NAKLİYAT 0266 239 63 23Balıkesir Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ile sabittir. Evden eve nakliye sırasında önce firmamızda çalışan kişiler tarafından incelenir. Müşterilerimize gereken bilgiler ve taşımacılık ücreti açıklanır. Taşıma anlaşması yapıldığı takdirde kısa bir süre içerisinde gerekenler yapılır. Taşımacılık esnasında yapılması gereken maddeler şunlardır.

  1. Öncelikle mobilya konusunda deneyimli kalifiye elemanlarımız sökülmesi gereken mobilyaları söker ve bu mobilyaları zarar görmeyecek şekilde ipler, kağıtlar ve battaniyeler ile sararak paketler. Bütün sökülen paketlenmiş mobilyalar araçta özenle tekrar ambalajlı olarak nakliyat yapılacak olan araca yüklenir. Evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra mobilyalarınız hangi odalara çıkarılması gerekiyorsa çıkarılır ve ambalajlar, ipler vs. üzerlerinden çıkarılır.
  2. Beyaz eşyalarınızın kartonlar ile sarılır. Bu kartonla sarma işlemi ile beyaz eşyalarınızda her hangi bir kırılma ya da çizilme oluşmaz.
  3. Yatak odasındaki gardrop ve gömme dolap gibi eşyalarınız diğerlerinden daha farklı bir şekilde paketlenir ve her hangi bir zarar görmemesi için taşıma aracına uygun bir şekilde yerleştirilir. Evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra yatak odası eşyalarınız tekrar yatak odasına kadar çıkarılır ve montajı tekrar yapılır.
  4. Bardak, porselen tabaklar, aksesuarlar ve kırılacak olan tüm eşyalarınız kabarcıklı naylonlar vasıtası ile sarılır ve ardından önce kolilere sonra ise silindir fıçılara yerleştirilir. Yeni evinize ulaştığımızda ise oda da bu eşyalarınız tekrar ambalajları sökülerek size teslim edilir. Bu işlemden sonra sizin sadece bu tür eşyalarınızı raflara yerleştirmeniz kalacaktır.
  5. Kolaylıkla zarar gören ve çizilen televizyon, radyo, müzik seti gibi eşyalarınız ise önce battaniyeler ile sarılır ve kolilere yerleştirilir ardından karton ile arasına köpük yerleştirilir. Bu işlem ile elektronik cihazlarınızın zarar görmesi engellenir.
  6. Evinize temiz kokular saçan çiçekler ve saksılar özenle koli ve ardından fıçılara yerleştirilir.
  7. Evden eve nakliyat işi sonrasında her herhangi bir hasar olduğu takdir de çalışanlarımız oluşabilecek zararı tespit eder ve gün içerisinde tamir eder. Fakat tamir edebilecek boyutta değilse YAĞMUR nakliyat olarak zarar görmüş ürün ya da ürünleri aynı markadan mağazadan satın alarak müşterimize ulaştırırız.
  8. Kolayca hasar gören buzdolabı, fırın, müzik seti gibi eşyalarınızda bir zarar olması halinde firmamız size aynı ürünün yenisini alarak ulaştırır ve memnuniyetini sağlamaya çalışır.
  9. Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu için tüm çalışanlarımız sigortalıdır. Bizim çalışanlarımız bir tedavi ihtiyacı duyarsa biz bunu karşılarız.
  10. Ev eşyaları sahiplerinin değer verdiği kadar YAĞMUR nakliyat olarak bizde değer veririz. Sizin her türlü eşyanızın güvenliği ve teslimatı bizim için önemlidir. Mobilyaların ve diğer elektronik cihazların paketlenmesinde tecrübeli ve deneyimli elemanlarımız yapmaktadır. Mobilyalarınızın sökülmesinde tecrübeli marangozlarımız gerçekleştirir. Bu şekilde montaj ve demontaj oldukça hızlı oluşur. Ev eşyalarınızı aynı zaman da havalı ve kabarcıklı naylonlar ile ambalaj yapıldığından ötürü her hangi bir zarar görmesi imkansız hale getirilir.

22.10.2014