Ofis Büro Taşıma BALIKESİR YAĞMUR NAKLİYAT 0266 239 63 23Ofis Büro Taşıma

Ofis Büro Taşıma


 

     Nakliyat sektöründe çok uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atan firmamız sadece konut eşyaları değil çalışma alanlarında kullanılan eşyaların nakliyatını da gerçekleştiriyoruz. Şimdiye dek pek çok firma, şirket, kurum ve kuruluş için gerçekleştirdiğimiz ofis büro taşıma hizmetleri firmamızın uzmanlık alanları arasındadır. Her türlü çalışma için kullanılan malzemeler, ekipmanlar, makineler, cihazlar ve teçhizatlar profesyonel yöntemlerle firmamız tarafından taşınmaktadır. Kullanılan her bir cihazın ofisler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden eşyalarınız ve diğer malzemeleriniz bizim için en kıymetli eşyalardır. Her birini özenle be dikkatle taşımaya hazırlıyor, en az sarsılma ile nakliyatlarını gerçekleştiriyoruz.

Hem şehir içinde hem de şehirler arasında ofis büro taşımahizmetleri veriyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasına taşımacılık hizmetimiz vardır. Sadece bir sokak ilerideki bir büroya taşınmanız gerektiğinde dahi, eşyalarınızın karışmadan ve zarar görmeden paketlenmesi için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ofis ve büro taşımacılı hizmetlerinde taşımacılık hizmetlerimizi oda oda ayırarak yapmaktayız. Böylece hiçbir personelin eşyası, bir başka personelinizin eşyası ile karışmaz. Aynı zamanda her bir birimin eşyaları ve malzemeleri de ayrı olarak taşınmaya hazırlanmakta ve taşınmaktadır.


Ofisler için arşivlenmiş olan belgelerin öneminin bilincindeyiz. Bu yüzden arşivlerin ayrı olarak taşınmaya hazırlanmasını sağlarken en kaliteli paketleme veya ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Sadece birbirlerine karışmalarını veya bazı belgelerin kaybolmasını önlemekle kalmıyoruz. Aynı zamanda nemden ve tozdan arındırılmış bir ortamda muhafaza edilmeleri için de gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Arşiv belgelerinin tümü sizin yaptığınız ayrım bozulmadan, hiçbir karışıklığa mahal vermeyecek şekilde taşınır.


Henüz tamamlanmamış olan proje ve çalışmalarınız da aynı özenle taşınmaktadır. Tüm bu çalışmalar, çalışmanın devamında kullanılacak malzemeler ile aynı kolide taşınır. Eşyalarınızı, malzemelerinizi ve çalışmalarınızı bize teslim ettiğiniz şekliyle teslim alırsınız. Resmi kurumlar için de taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Kurum ve kuruluşların taşımacılık çalışmaları da oda oda yapılmaktadır. Bu tür hizmetlerimizde eşyaların zarar görmemesi kadar birbirlerine karışmaması için de maksimum hassasiyet göstermekteyiz.


Eşyalarınızın son model araç filomuz ile taşınacağını bilmeniz gerekiyor. Araç filomuzun tümü kapalı kasadır. Dolayısıyla olumsuz hava koşullarının eşyalarınıza zarar vermesi mümkün olmadığı gibi hava koşullarına bağlı olarak teslimat gecikmesi yaşanması da mümkün olmamaktadır. Yılın tüm aylarında ofis ve büro taşımacılığı hizmetleri veriyoruz.


Araç filomuz ile sürekli olarak irtibat halindeyiz. Eşyalarınızın taşınması esnasında hangi aşamada olduğumuz veya nakledilen eşyalarınızın coğrafi olarak hangi bölgede olduğunu an be an müşterilerimize iletebilmekteyiz. Dilediğiniz zaman firmamızı arayabilir, teslimata ne kadar süre kaldığını bizden öğrenebilirsiniz. Araç filomuzun uydun üzerinden sürekli olarak takip edildiğini bilmenizi isteriz. Ofis, büro ve işyerinizin taşınmasını bize bırakın, siz yeni ofisinizi nasıl dekore edeceğinizi ve nasıl kullanacağınızı hayal etmeye başlayabilirsiniz! Ofis ve büro taşımacılığı bizim işimiz!

21.09.2014