Ev Eşyası TAŞIMACILIĞI BALIKESİR YAĞMUR NAKLİYAT 0266 239 63 23Ev Eşyası TAŞIMACILIĞI

Balıkesir Evden Eve Nakliye

Mobilyalarınız şayet demonte bir formda ise ekiplerimiz tarafından bağlantı noktalarından parçalara ayrılmakta ve yeni adresinize taşındıktan sonra yeniden ekiplerimiz tarafından kurulumu yapılmaktadır. Bu çalışmamızın nedeni, büyük mobilyalarınızın zarar görmemesine karşın taşınma nedeniyle deforme olabileceği olasılığıdır. Sadece taşınma esnasında değil ileride de bir sorun yaşanmaması için en doğru ve en yeni teknikler ile nakliye hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz

Balıkesir’da taşınmak bir stres değil, keyiftir! Çünkü firmamız Balıkesir’nın her bölgesinde profesyonel nakliye hizmetlerini tüm Balıkesirlıların ve şehirler arası nakliyat ve Balıkesir’ya taşınacak olanların hizmetine sunmaktadır. YAĞMUR Nakliyat’ın ev ofis taşıma tecrübesi ve profesyonel nakliye hizmetleri sayesinde taşınmak bir dert olmaktan çıkıp bir keyfe dönüşmektedir. Çünkü evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimizin hiçbir zahmete katlanmasına gerek bırakmamaktayız. 

Balıkesir’nın sadece merkezinde değil tüm uzak semtlerine, ilçelerine, köy ve kasabalarına evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamı son model araçlardan oluşan nakliyat filomuz ile verilmektedir. Filomuzda yer alan araçlarımızın tamamı kapalı çelik kasadır ve eşya taşımak için özel olarak dizayn edilmiştir. Eşyalarınızın en az sarsılma ile taşınmasını sağlayacak özel bir forma sahip olan araçlarımız aynı zamanda havalandıra sistemine de sahiptir. Toz ve partiküllerden arındırılmış olan araçlarımız içerisinde taşınan eşyalarınızın nemden ve rutubetten etkilenmesi de olasılık dışındadır! Tamamen sağlıklı bir ortamda nakledilen eşyalarınız üzerine kötü koku oluşmasını da havalandırma sistemimiz sayesinde önleyebilmekteyiz.

Evden eve nakliye çalışmalarımızda eşyalarınızın tümü ekiplerimiz tarafından taşınmaya hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin hiçbir eşyalarınızı kolilere yerleştirmesine ya da çizilmemesi için paketlemesine gerek yoktur. Yapılması gereken tüm işlemler profesyonel ekiplerimiz tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yeni adresinizde eşyalarınızın kolilerden çıkarılması ve yerleştirilmesi de yine ekiplerimizin görevleri arasındadır.

Mobilyalarınızın Deforme Olmasını Önlüyoruz

Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizi tüm müşterilerimize sunmaktayız Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyetini esas alan bir çalışma prensibine sahiptir. Müşterilerimizim beklentilerini çok önceden biliyor ve bu beklentileri karşılayacak bir performans ile nakliye görevimizi yerine getiriyoruz. Nakliyatta kaliteli bir hizmet sunan firmamız güvenilir bir şekilde eşyalarınızın nakledilmesini sağlamakta, stres yaşamanızı önlemektedir K 3 taşıma belgesine sahip olan firmamız faaliyetlerinde tüm yasal zorunlulukları da harfiyen yerine getirmektedir.

21.09.2014